Březen 2011

Takže jsem se nakonec rozhodla...

27. března 2011 v 13:14 | Dreamy*
Tak jsem se rozhodla,že to s tímto bloem ještě zkusím.
Udělám nový design a budu dělat jako by se nic nestalo. Asi vymyslím další příběh,nebojte v tomhle budu ještě pokračovat :) No a doufám,že budu vědět co psát :)
Teď se půjdu pokusit udělat design. Už mám docela představu jak to udělat :) A taky asi zkusím udělat objednávku designů :) Nebo něco podobného :)

Prostě to berte jako nový začátek :)


Nemám nápady :(

20. března 2011 v 18:35 | Dreamy*
Poslední dobou nějak nemám nápady na články. Už jsem chtěla napsat v pátek,pak taky v sobotu, ale prostě nemám co psát. Napadlo mě,že bych si založila s někým blog a věnovali by jsme se mu spolu. Jakože já bych dělala třeba designy a povídky, ona/on třeba povídky,prostě to co umí. Přijde mi to jako dobrý nápad :) Jenomže je nehorší někoho sehnat. škoda,že někoho takového neznám :) Kdyžbyste měli zájem napište do komntářů a můžeme to zkusit, ale fakt bychom se tomu měli věnovat. Nebo to nemusí být blog,ale něco jiného.
No a nějak nevím co psát, takže jsem asi skončila no :/ Moc mě to mrzí,ale vážně nevím co psát :(

Kouření je frajerský a IN?!

17. března 2011 v 21:08 | Dreamy* |  Přemýšlím

Kouření

Kouření je frajerský a IN?!
No tak s tím tedy vůbec nesouhlasím. Pro mě je to úplná blbost a fakt frajerský to není.
Já vím,že je těžký říct NE,když ti někdo nabídne a ty když už to NE řekneš,tak ti řekne,že seš zbabělec apod. Ale ikdyž ten jedinec nechce,začne být na kouření závislý. Znám to,ale naštěstí já NEKOUŘÍM!! Znám to od mámy, ta kouří už od svým 16? Myslím,že to tak řekla, když jsem to slyšela bylo to pro mě hrozný,nedokážu si představit,že bych tak mladá začala kouřit, ale teď už mě nic nepřekvapí. Když vidím ty mladé lidi, od 12 do 16 let jak kouří, je to spíš smutné. Já když bydlím ve velkém městě,tak tam je na ulicích plno takovýchto "dětí".
Myslíte si,že to semnou bude stejné a jednou taky začnu kouřit. Tak to se mýlíte,protože já NIKDY nezačnu kouřit a ještě jsem to ani nezkusila. A doufám,že ani nezkusím. Mě stačí,že teda kouří máma,ta mi to úplně hnusí, a ty lidi taky venku co kouří. Já jsem přesvědčená,že do toho prostě nespadnu. Myslete si cokoliv,ale myslím,že pro mě by to ani moc dobrý nebylo :)
Z dalšího pohledu - kouření škodí zdraví. To ví asi každý,ale všichni si myslí,že neumřou na rakovinu plic apod. By mě zajímalo kde takové blbosti berou. Můj dědeček na rakovinu plic umřel, ještě předtím než jsem se narodila. Vždycky jsem aspoň chtěla vědět jaký je, chtěla jsem aby mi babička o něm vyprávěla, ale moc se jí nechtělo, protože z toho je pořád smutná. :( Je mi jí moc líto,ale taky mámy, tety a strejdy.
Zajímalo by mě,proč cigarety existují,když tak škodí světu a lidím. Kdo vymyslel takovouhle blbost. Bez ní by tu přece bylo lépe.
Co si o tom myslíte vy?
Píšu to v dobré náladě,v tom případě to vůbec nedává smysl :D Takže to prosím berte s rezervou :)
Jinak zítra napíšu proč mám dobrou náladu :) Teď jdu spát,protože jsem strašně unavená,poslední dobou nemůžu nějak spát :) :/
Vaše Dreamy*

Blbý sebevědomí!

16. března 2011 v 18:44 | Dreamy* |  Můj deníček

Ahoj

Nebudu se omlouvat za to,že jsem neměla čas :) To bych se prostě omlouvala pořád.
Rozhodla jsem se,že na počítač budu chodit jen večer a to kvůli blogu a jedné stránce. Protože nechci celý den trávit u pc,tak budu chodit ven,dělat si povinnosti do školy a od 7 nebo 8 budu na pc nejvíc 2 hodiny!! Takže to tu musím ještě více omezit. Každý den přidám maximálně 2-3 články,ale nespilibuju,že to bude každý den!
Další zpráva je,že jdu zítra na ty testy o kterých jsem vám psala kvůli té nemoci!! :( Nechce s emi tam a už vím,že mi bude zase ceůý den špatně :(
A ted už k napisu: Poslední dobou mám málé sebevědomí a nevím jak ho zvýšit :( Pořád se stresuju,myslím si, že nějaký test nikdy nenapíšu,že všechno zkazím :( Je to strašný pocit. Děje se to od té doby co jsme měli na Češtinu výklad a já ho úplně po*rala,protože jsem si nemohla vzpomenout na jedno blbý slovo :( No tak dneska se to stalo taky,chtěla jsem se tomu vyvarovat, protože jsme se měli naučit recitovat Máj. Já ho umím, a to fakt hodně. Ted přijdu před tabuli a začnu. A jedno slovo mi vypadlo a pořád sjem to pletla, tak mi učitelka řekla ať si to jdu zopakovat,a řeknu jí to znova. Byla jsem na sebe tak naštvaná a strašně mě mrzelo to,že se to naučím a pak úplně pohořím :( Chtělo se mi z toho hodně brečet :( Komu by se taky nechtělo :( Závidím těm co sebevědomí mají, aspoň trochu :( Třeba před 2 týdny by se mi to nestalo, ale od té doby co jsme měli ten výklad mám pořád trému a myslím si,že zase pohořím. Ikdyž se hodně přesvědčuju,že to zvládnu prostě to nejde :(
Zítra nejspíš napíšu článek na téma týdne a taky recenzi na nějaký film :)
Tak jo já jdu koukat na Ulici, pááá

Vaše Dreamy*


Dvojčata - 1.díl

13. března 2011 v 19:21 | Dreamy* |  Dvojčata
Tak tu máme další díl, ale tohle je ještě takové úvodní. Je to o jejich minulosti :) Doufám,že se vám to bude aspoŇ trochu líbit :)

Vegetariánství

13. března 2011 v 15:58 | Dreamy* |  Přemýšlím

Téma týdne: Vegetariánství

Zase jsem myslela že na to nic nenapíšu, ale tak jsem se v podvědomí přemluvila :)
Co to vlastně je vegetariánství? Je to způsob stravování, který zakazuje konzumaci některých živočišných produktů. Obecně lze říci, že vegetarián je člověk, který nejí maso. Nejtypičtějším druhem vegetariánství je odmítání všech produktů, při jejichž výrobě bylo zvíře usmrceno. Někteří vegetariáni z jídelníčku vylučují veškeré produkty živočišného původu, takže například i mléčné výrobky, vejce a med.
z wikipedia.cz

Já vegetarián nejsem a myslím,že ani nebudu. Nemohla bych najednou přestat jíst maso. Ikdyž nějaký druh masa bych nikdy v životě nedala do pusy. Ale stejně si myslím,že vegetariánství je hloupost. Ale chápu,že chtějí šetřit zvířata, já samozřejmě taky, ale kvůli tomu bych se nevzdala masa, i když se za to někdy kvůlu těm zvířatům cítím provinile.
O žádném vegetariánovi ve svém okolí teda nevím, ale určitě vím, že bych ho za to nikdy neodsuzovala. Není mi nic do toho co jí, ani mě nikdo nekecá do toho co jím, teda kromě mámy(někdy) no :D
U nás v rodině jsme všichni "masožrouti". Já mám nejradši kuřecí a trošku i vepřové. Ale třeba játra,držťky, jazyk bych v životě do pusy nevzala. Už když na to pomyslím, je mi z toho špatně :/
A co vy jaké máte a nemáte rádi maso?
Ráda se dozvím co vy máte rádi :) A jestli jsme na tom stejně

Připravuji článek na moje téma: aby to bylo podobné tomuhle, tak to bude na téma sladkosti - ale nevim to jistě, je to tak na 50%!
A pro informaci: Rozhodla jsem se,že budu dávat ke každým článkům nějaké obrázky třeba z deviantru.com, nebo weheartit.com, aby ty články nebyly tak nudný :) Budu se aspoň trochu upravovat :)

Jedu pryč...

12. března 2011 v 8:27 | Dreamy |  Můj deníček

Jedu pryč, ale jen na dnešek :)

Vrátím se asi v 6 hodin, jo a promiňte, nic jsem nepřednastavila
Ještě dneska teda něco přidám

Docela blbá zpráva..

10. března 2011 v 18:38 | Dreamy* |  Můj deníček

Ahoj

Ahoj, neojte se nadpisu. Není to nijaká blbá zpráva pro vás, ale spíš pro mě. No týká se to mého zdravotního stavu. Nechci to tu nějak rozepisovat, ale tak prostě už od listopadu kašlu, při týdny to bylo nejhorší, dostávala jsem prášky antibiotika a teď v lednu mě poslala na alerologii a ta mě poslala na krev, no a už je 2 týdny od nabírání té krve,takže přišli výsledky, asi dneska. No a tam mi zjistili,že nemám žádnou alergii,ale něco jinýho co vám nemůžu napsat. nNo takže jdu přiští týdne zase na nějaké odebírání krve a pak se to definitivně potvrdí :( No byl pro mě veliký šok!
Už to nebudu řešit. Dneska ve škole to byla pohoda, měli jsme 6 hodin :) Jako (skoro) každý den :) Učitelka z přírodáku nám zadala projekt z nějakých biomů světa, a má to být na A2!! No to si pěkně máknu. Ale v 9 budeme dělat na A1 :) Budu to dělat teď o víkendu. Teda spíš asi zítra. Protože na 70% jedu v sobotu k babičce - autem!! Máme ho půjčený od dědi. Vlastní totiž nemáme :( Taková škoda. A vrátím se v sobotu večer, takže to tu asi moc nebudu. Ale nějaký článek přednastavím :)
No, nějak nemám co psát :) Jo ohledně toho designu, tohle je konečná verze :D Konečně co?! Ten tu bude asi tak 2-3 týdny a pak zase nový. Ten růžovo-fialový nepočítám, ten nezveřejním ani v seznamu layoutů blogu :)
No tak já jdu koukat na Ulici. Zítra jsem tu jako na koni :)

Den Blbec, ospalý den...

9. března 2011 v 7:00 | Dreamy* |  Můj deníček

Ahoj.

Omlouvám se že jsem nenapsala, ale neměla jsem fakt čas. V pondělí jsem byla ve škole do 2 a potom jsem jela na Zumbu :) No a vrátila jsem se asi v půl 6. Byla jsem tak unavená,že jsem se vykoupala a najedla a lehla jsem si k televizi :) Ale teď k tomu Den Blbec - bylo to pondělí. Takže ve škole na češtinu jsme měli mít výklad a já ho měla!! Normálně jsem se to naučila nazpaměť a teď přijdu k tabuli a začnu říkat. Jenomže ta učitelka na mě koukala ják na debila,tak jsem se musela kouknout do papíru,protože jsem to prsotě zapomněla. Tak jsem teda zpanikařila a řikala samé blbosti. Já tu učitelku tak nesnáším, ona na mě kouká jak na debila a pěkně mě vydeptá,takže se nemůžu soustředit. Tak jsem schytala 2- no. Fakt úplná kr*va. No pak jsem celý den byla zmatená. Takže když jsem přišla domů,začala jsem se připravovat na Zumbu. Vyjdu z domu až ve15:25 a to jsem měla sraz v 15:23, takže nám s kámoškou ujela tramvaj ajá jsem si uvědomila,že nemám peněženku,tak jsem běžela zase domů,vzala peněžek a šla na tramvaj a zase nám jedna ujela :D Tak jsme na Zumbu přijeli o pár minut pozdě :D Fakt jako den Blbec :D
A úterý byl hodně ospalý den, je to taky kvůli tomu,že jsem 1.dvě hodiny koukali na nudnej film a u toho jsem usnula :D No a pak se to vleklo celý den :D No a včera jsem nemohla přijít,protože když jsem přišla ze školy,tak jsem si udělala úkol a potom jsem se šla se psem projít asi na 1,5 s mamkou a bráchou. No a pak jsem dodělávala ještě úkol a dělala jsem si referát na fyziku z nějakýho Millikena :D Nůůůda
Dneska na 100% něco přidám,protože se mi chce. No a dneska nic nemám a ven asi nepůjdu,protože posledních pár dnů chodim pořád :D Tak můžu projednou zůstat doma ne :D

Tak jo já jdu se připravovat do školy, pááá


Ztráta iluzí?!

6. března 2011 v 19:11 | Dreamy* |  Přemýšlím

Téma týdne: Ztráta iluzí

Už jsem myslela,že na toto téma nic nenapíšu,protože vlastně nemám co, ale nakonec jsem se rozhodla,že jo.
Právě jsem dokoukala film jméne Zas tak moc tě nežere a je to o tom,že holka jde na rande s klukem dělá si iluze,že jí někdy zavolá. Jenomže jí nezavolal a ona je z toho špatná.
Třeby když se učím na test nebo nějaký referát,tak ztrácím iluze,že se to nikdy nenaučím a budu mít z toho špatnou známku. Myslím si,že je lešpí ztratit iluze dřív,aby jsem potom nebyla zklamaná nebo naopak můžu být velice spokojená a překvapená, je to lepší pocit. Tedy je to můj názor :)
Kdybych já šla na rande s klukem,tak už se smiřuji s tím,že nezavolá a nebo se nikdy nesejdeme,ale když zavolá, je to lepší pocit,než kdybych to věděla, tedy přesněji si věřila že zavolá. A když nezavolá,tak s tím budu smířená předem a nebude se tím nějak zvlášt trápit.
Závěr: Pro mě tedy lepší ztratit iluze předem.
No tak není to nějak dlouhé,ale myslím si že jsem napsala vše co jsem chtěla napsat ;)

A co u vás? Děláte si radši iluze nebo je předem ztrácíte?


Nový příběh: Dvojčata + 1.díl

6. března 2011 v 12:10 | Dreamy* |  Dvojčata

Tak tu máme nový příběh. Doufám,že se vám bude líbit, toto je jen úvod. Dozvíte se něco o hlavních postavách. Tak jo tak tady to máte :)

Vítejte na novém blogu!

3. března 2011 v 18:36 | Dreamy*

Ahoj

Tak vás tu vítám!
Doufám,že se vám tu bude líbit!
Chci vám hned narovinu říct, že nikdy sem nenapíšu svoje jméno,kde bydlím,bývalé blogy...
Chci tu být anonymní!!
Jen vám řeknu je mi 14 a jsem holka :) :D
Jen na vysvětlenou:
adresa faultless-life.blog.cz je v překladu - dokonalý život, berte to jako ironii, já teda dokonalý život určitě nemám a ani nechci :)
A přezdívka Dreamy* je protože jsem takový snílek :)
Blog bude hlavně o příbězích, kerý budu psát já!! Někdy také o grafice, designy si dělám zásadně sama!!! :D No a dále to bude deníček, téma týdne různý diskuze :)
No a rozjedu to tu nejspíš v sobotu, zítra vytvořím rubriky a menu :)
Vaše Dreamy*