Dvojčata - 1.díl

13. března 2011 v 19:21 | Dreamy* |  Dvojčata
Tak tu máme další díl, ale tohle je ještě takové úvodní. Je to o jejich minulosti :) Doufám,že se vám to bude aspoŇ trochu líbit :)

"Tak dneska vám povíme, jaké jsme měli dětství a jak jsme se o sobě dozvěděli." Řekne Ann. "Já jsem bydlela většinu života v Čechách, ale pak jsem začala s nevlastníma rodiči cestovat po světě,takže jsem každých 14 dní byla někde jinde. Nevěděla jsem,že si mě adoptovali, nikdy mi to neřekli a ani bych se to nedozvěděla, kdybych se s Eli náhodou nepotkala v ulicích New Yorku" pokračuje "Jinak dětství jsem měla příjemné, plno dobrých kamarádů mi jej zpříjemňovalo ještě více. Bydleli jsme v Praze, v rodinném domku a měla jsem pejska Lady. Ale tu jsme museli dát známým, protože jsme s ní nemohli cestovat. Byli jsme v Asii, projeli jsme Evropu a nakonec jsme jeli do Ameriky a první zastávka byla v New Yorku. Ten den co jsme měli jet dál, jsem potkala zrovna Eli na ulici. Byl to zvláštní pocit, když jsem viděla úplně stejnou holku, jako jsem já, bylo mi to divné. Ale Eli mi to vysvětlila. Tento den byl pro mě velmi zajímavý, byl radostný i zklamáním. Když mě zrovna měli rodiče vyzvednout, narazil do nich náklaďák a skončili v nemocnici. Lékaři jim doporučili převezení do Čech a mě nechali s Eli v Americe."
Tentokrát začne Eli "No já jsem měla také velmi pestré dětství, ale necestovala jsem tak, jako Ann. Protože jsem bydlela v Americe a v bohaté rodině, tak jsem mohla mít všechno, co jsem chtěla. Byla jsem takové rozmazlené dítě. Jednoho dne,když mi bylo 10 let, tak jsem uklízela pokoj a hledala jsem nějaké papíry a našla jsem dokument o adopci a tam bylo moje jméno. Pročetla jsem si to a byla tam zmíněná Ann, chtěl jsem jí najít. Hledala jsem jí asi už 2 roky a pořád nic,tak jsem to vzdala, ale jednoho dne když mi bylo , tak jsme se s Ann náhodně potkali. Byla jsem tak překvapená, ale hned jsem věděla, že jí nemůžu nechat odejít,tak jsem jí všechno vysvětlila. Hodně dobře jsme si rozuměly a hned ten den se stalo to s těma jejíma rodičema. Tak zůstala u nás. Myslím,že si toho máme ještě hodně říct a jsem ráda za to,že se nehádáme a tak dobře si rozumíme. Až oslavíme 18-té narozeniny tak s Ann pojedeme do Česka a budeme tam bydlet".
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Elevanse Elevanse | 15. března 2011 v 9:05 | Reagovat

Jé, to je super, že se takhle navzájem přijali. :) Zajímalo by mě, jak to bude pokračovat. ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama