Kouření je frajerský a IN?!

17. března 2011 v 21:08 | Dreamy* |  Přemýšlím

Kouření

Kouření je frajerský a IN?!
No tak s tím tedy vůbec nesouhlasím. Pro mě je to úplná blbost a fakt frajerský to není.
Já vím,že je těžký říct NE,když ti někdo nabídne a ty když už to NE řekneš,tak ti řekne,že seš zbabělec apod. Ale ikdyž ten jedinec nechce,začne být na kouření závislý. Znám to,ale naštěstí já NEKOUŘÍM!! Znám to od mámy, ta kouří už od svým 16? Myslím,že to tak řekla, když jsem to slyšela bylo to pro mě hrozný,nedokážu si představit,že bych tak mladá začala kouřit, ale teď už mě nic nepřekvapí. Když vidím ty mladé lidi, od 12 do 16 let jak kouří, je to spíš smutné. Já když bydlím ve velkém městě,tak tam je na ulicích plno takovýchto "dětí".
Myslíte si,že to semnou bude stejné a jednou taky začnu kouřit. Tak to se mýlíte,protože já NIKDY nezačnu kouřit a ještě jsem to ani nezkusila. A doufám,že ani nezkusím. Mě stačí,že teda kouří máma,ta mi to úplně hnusí, a ty lidi taky venku co kouří. Já jsem přesvědčená,že do toho prostě nespadnu. Myslete si cokoliv,ale myslím,že pro mě by to ani moc dobrý nebylo :)
Z dalšího pohledu - kouření škodí zdraví. To ví asi každý,ale všichni si myslí,že neumřou na rakovinu plic apod. By mě zajímalo kde takové blbosti berou. Můj dědeček na rakovinu plic umřel, ještě předtím než jsem se narodila. Vždycky jsem aspoň chtěla vědět jaký je, chtěla jsem aby mi babička o něm vyprávěla, ale moc se jí nechtělo, protože z toho je pořád smutná. :( Je mi jí moc líto,ale taky mámy, tety a strejdy.
Zajímalo by mě,proč cigarety existují,když tak škodí světu a lidím. Kdo vymyslel takovouhle blbost. Bez ní by tu přece bylo lépe.
Co si o tom myslíte vy?
Píšu to v dobré náladě,v tom případě to vůbec nedává smysl :D Takže to prosím berte s rezervou :)
Jinak zítra napíšu proč mám dobrou náladu :) Teď jdu spát,protože jsem strašně unavená,poslední dobou nemůžu nějak spát :) :/
Vaše Dreamy*
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Michal Šeps fans (Raggae man) Michal Šeps fans (Raggae man) | 17. března 2011 v 21:14 | Reagovat

Ahoj,

sleduješ Česko Slovenskou Superstar? Zaujal tě mladý, šestnáctiletý, talentovaný raggae man Michal Šeps? Pomoc nám utvořit mu velkou základnu fanošků, kde společně budeme podporovat jeho výkony!

Přidej se na fanouškovskou stránku Michala Šepse: http://www.facebook.com/pages/Michal-%C5%A0eps/200996393252084?sk=wall

Děkujeme! :-)

2 Zlá Ňuffí^^ Zlá Ňuffí^^ | 17. března 2011 v 22:03 | Reagovat

Víš co to máš jako s Alkoholem.. Taky tě zabije.. Ničíš si játra atd.. A proč vznikl ?
Někde jsem četla, že tabák pochází z Ameriky od indiánů.. Oni mají ty své dýmky míru.. Asi ano.. Bylo by bez cigaret lépe.. Ale ve chvíli když je člověk kuřákem cigareta mu pomáhá.

3 Michelle♥ Michelle♥ | Web | 18. března 2011 v 15:12 | Reagovat

no též nekouřím :D bohužel můj dědeček má rakovinu plic a to taky nekouří:(jinak plně souhlasím jdu si tak v klidu ze školy a hned před sebou vidím asi 12díte , který má 150cm a hulí ještě k tomu tričko nad břicho děs jinak děkuji za pochvalu článku :)

4 Elevanse Elevanse | Web | 19. března 2011 v 10:56 | Reagovat

Také nekouřím. A souhlasím se vším, co jsi napsala... Drogy = metla lidstva, tedy i kouření, a jak říká jeden citát: ...a někdy se musí zametat...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama