Vegetariánství

13. března 2011 v 15:58 | Dreamy* |  Přemýšlím

Téma týdne: Vegetariánství

Zase jsem myslela že na to nic nenapíšu, ale tak jsem se v podvědomí přemluvila :)
Co to vlastně je vegetariánství? Je to způsob stravování, který zakazuje konzumaci některých živočišných produktů. Obecně lze říci, že vegetarián je člověk, který nejí maso. Nejtypičtějším druhem vegetariánství je odmítání všech produktů, při jejichž výrobě bylo zvíře usmrceno. Někteří vegetariáni z jídelníčku vylučují veškeré produkty živočišného původu, takže například i mléčné výrobky, vejce a med.
z wikipedia.cz

Já vegetarián nejsem a myslím,že ani nebudu. Nemohla bych najednou přestat jíst maso. Ikdyž nějaký druh masa bych nikdy v životě nedala do pusy. Ale stejně si myslím,že vegetariánství je hloupost. Ale chápu,že chtějí šetřit zvířata, já samozřejmě taky, ale kvůli tomu bych se nevzdala masa, i když se za to někdy kvůlu těm zvířatům cítím provinile.
O žádném vegetariánovi ve svém okolí teda nevím, ale určitě vím, že bych ho za to nikdy neodsuzovala. Není mi nic do toho co jí, ani mě nikdo nekecá do toho co jím, teda kromě mámy(někdy) no :D
U nás v rodině jsme všichni "masožrouti". Já mám nejradši kuřecí a trošku i vepřové. Ale třeba játra,držťky, jazyk bych v životě do pusy nevzala. Už když na to pomyslím, je mi z toho špatně :/
A co vy jaké máte a nemáte rádi maso?
Ráda se dozvím co vy máte rádi :) A jestli jsme na tom stejně

Připravuji článek na moje téma: aby to bylo podobné tomuhle, tak to bude na téma sladkosti - ale nevim to jistě, je to tak na 50%!
A pro informaci: Rozhodla jsem se,že budu dávat ke každým článkům nějaké obrázky třeba z deviantru.com, nebo weheartit.com, aby ty články nebyly tak nudný :) Budu se aspoň trochu upravovat :)
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Michelle♥ Michelle♥ | Web | 13. března 2011 v 16:10 | Reagovat

hezky napsáno

2 Elevanse Elevanse | Web | 14. března 2011 v 18:34 | Reagovat

Já miluju maso a za nic bych se nevzdala, tak jako ty! =D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama