Internetové seznamování

3. dubna 2011 v 14:15 | Dreamy* |  Přemýšlím

Internetové seznamování: Má to svoje + i -

Když se řekne internet. seznamování(později seznamka) představím si podtím pedofily. Když skoro všude čtu o pedofilech,tak jsem si na to prostě udělala takovýto obrázek. Každý se zde může vydávat za koho chce, vymyslí si vzhled,povahu a věk... Prostě imaginární dokonalá postava. A tato dokonalost způsobí tolik škody - ať už psychický nebo fyzický. Nejhorší je když se do této pasti chytí nějaké dítě - ať už puberťačka,která si myslí že je strašně neoblíbená a chce si najít krásného kluka se kterým by se vytahovala nebo dítě,které si chce najít kamaráda. Tohle si myslím že je největší -. Nejhorší na tom je že nikdy nemůžeš vědět jestli je to nějaký ten úchyl nebo normální člověk,se kterým se dá pokecat. Ale když už někoho takového najdete je to v pohodě. Můžete si celé hodiny povídat o čemkoliv, je to přece lehčí si psát přes net než si povídat mezi 4 očima :) A také je lehčí se svěřit s někomu, koho možná nikdy nepotkáte než to říct své kamarádce, protože víš že kdyby jsi jí to řekla,tak se ztrapníš. Znám takové případy,že se holka zamilovala do kluka,ale ten nebyl vůbec oblíbený a nechtěla to nikomu řikat, protože se bála že jí budou odsuzovat a pomlouvat,že chce chodit s takovým outsidrem a tak se svěřila holce,která žije v Americe a seznámila se s ní přes nějakou stránku.
A co já a seznamka? Já se musím přiznat,ale asi jednou nebo dvakrát jsem na seznamku zašla. Myslím,že mi bylo 11 a seznámila jsem se s velmi sympatický mladíkem ve věku 13-14. Jenomže jsem potom někde právě četla o dětské oběti pedofila z internetu a tak jsem si sním hned přestala psát. A myslím že jsem udělala dobře.
A co vy a internetové seznamování? Byli jste někdy na seznamce? A seznámily jste se s někým sympatickým,s kterým by jste se sešli?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Duggie^^ Duggie^^ | Web | 3. dubna 2011 v 17:24 | Reagovat

Pěkně napsané a určitě souhlasím! Má to víc negativ než pozitiv, ale v tom už to je! Já osobně bych se s nikým přes internet neseznamovala a už vůbec ne nescházela!
A moc ráda s tebou spřátelím ;)

2 Elevanse Elevanse | Web | 3. dubna 2011 v 20:50 | Reagovat

Já bych do tohohle v životě nešla, podle mně je to dost riskantní... Máš pravdu - na druhém konci může být úplně někdo jiný, než za koho se vydává. To je právě ten obrovský risk.

3 Duggie^^ Duggie^^ | Web | 5. dubna 2011 v 18:15 | Reagovat

Je pravda, že jsem včera večer pěkně probrečela. Noah je zlatý, jenže Petr je hlasově dokonalý, Michal je showman (JEN showman!) a Martin... no asi to, že je "zlatý" nestačilo..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama