Můj deníček

Zklamaná :(

14. dubna 2011 v 17:33 | Dreamy*
Ahojky
Jo zase se omlouvám,neměla jsem čas napsat a někdy ani náladu.
Ale dneska jsem musela fakt napsat, i když mám hodně zakženou náladu. Důvod? Zítra jsem měla jet se třídou do Drážďan,ale nejdeme, a proč? No protože si debilní Němci si řekli,že zrovna zejtra budou stávkovat :/ No když to řeknu podrobnějí,tak zaměstnanci německých drah se rozhodli stávkovat,takže tam nemůžeme jet,protože by jsme v Drážďanech zůstali. Tam by jsme se dostali v pohodě,ale zpátky vůbec a nebo lépe s 3 hodinovým spožděním,takže by jsme se vrátili tak okolo 1 ráno :/ Byla jsem velice zklamaná :( Strašně dlouho jsem se tam těšila :( Už jsem měla koupený pojištění na jeden den, 50 Euro :) Pojištění stálo 108 Kč, naštěstí to šlo stormovat :) Takže peníze vrátí. No jinak už to nebudu řesit,pojedem někdy až v květnu.
Jinak jsem se dneska dozvěděla,že mi přišly peníze z úrazu, měla jsem nohu v dlaze 10 dní, stalo se mi to ve škole, a to neuhodnete kolik přišlo? 1300 Kč, čekala jsem tak 500 :) A máma mi slíbila,že mi ty peníze dá,když jsem si tou bolestí a vším musela projít :D :D :)
Dále, mě zase nějak blog přestal bavit,ale zachvíli zase bude :)
Dneska ještě asi něco přidám,ale nic neslibuju :)
Dreamy*

Únava :( ;)

9. dubna 2011 v 20:15 | Dreamy*
Ahojky
Tak jo už jsem s evám omluvila ráno,ale tak ještě jednou. omlouvám se,že jsem nenapsala, neměla jsem náladu :)
Tak jak jsem psala byla jsem dneska u babičky. Přijeli jsme před hodinou a já už jsem se stihla vykoupat a teď budu koukat na Zlatý kompas, ale jen chvilkama,prtože si chci udělat čtenářský deník - vlastní četbu. a taky chci napsat ještě jeden článek na blog :) Tak doufám,že to vyjde.
No jinak jaký byl můj den? Takže jsem vstala asi v půl 9 a šla jsem se umýt a pak j sem si dala snídani. Asi v půl 10 jsme odjížděli k babičce, zase dědovím autem :) Protože svoje nemáme!! A jako vždy mi z toho b ylo blbě, nevím proč,ale prostě je mi v autě blbě a doma nemáme kinedril,tak jsem to zase musela vydržet, prostě strašný. Ka babičce jsme přijeli asi v půl 12. Tak jsme si dali polívku a šli jsme za kamarádama, já jsem šlaza kámoškou a brácha za kámošek a potom jsme si zahráli nějakou hru. No jenomže pak kamarádi museli odjet a tak jsme šli domů. Dali jsme si druhé jídlo a potom jsme si nafoukli kola a po dlouhé době jsem se jela se strejdou a bráchou projet. Byla to ooooooobrovská projížďka. A výsledek=jsem strašně unavená a k tomu mě z toho kola bolí zadek - a to hodně :D.
Ale co mi dal výlet? Po dlouhé době jsem konečně vyděla zelenou přírodu,samozřejmě že u nás je,ale ne tak jako na venkově. :) Bylo to prostě úžasné :D
A co jaký byl váš den?
Teď jdu dělat desin do školy - virtuální :) A nebo to udělám až zítra, tak tedy udělám tu vlastní četbu a něco na blog. Zatím :)
Vaše Dreamy*

Jedu k babičce, budu tu večer

9. dubna 2011 v 8:57 | Dreamy*

Ahoj, dneska jedu k babičce a vrátím se večer. Tak se tu možná potom objevím :)

Jinak promiňte že jsem tu nebyla. Neměla jsem náladu,poslední dobou jsem strašně unavená :)
Tak páá, a večer se podívám k oblíbeným a možná sem napíšu

Neznáte nějaký dobrý časopis? :)

5. dubna 2011 v 20:04 | Dreamy*
Ahojtéé!! :)
Tak se vám zase konečně ozývám :D Včera jsem fakt nemohla napsat - důvod - úkoly :) Kvůli tomu jsem taky nešla na Zumbu :( A to jsem se tam tak těšila :) Ale tak co,příští týden už konečně jdu :) Měal jsem tolik úkolů,že kdybych tam šla,tak bych to prostě netihla, měla jsem zemák, hudebku, test na čj a test na literaturu, a test z zemáku ještě k tomu, takže toho bylo hodně no :) ale nakonec jsem to v pohodě stihla.
Dneska ve škole pohoda,ale toho stresu je čím dál tím více :( Strašně mě to rozčiluje, strašně jsem se stresovala kvůlu tomu testu z literatury a diktátu z čj, potřebovala jsem z toho dostat 1, protože kdybych měla další dvojku,tak byh ztratila šanci na 1 na vysvdčení, a to by mi moc nepomohlo,když to jde na přihlášku :) A já chci jít na gympl :) A teď se dostávam k tomu co chci konečně říct, konečně si vybírám, na který gympl bych mohla jít, ale problém je v tom,že nevím podle čeho si vybrat. Ale tak mě napadlo,že bych se zeptala třeba učitelky a ta by mi nějaký doporučila nebo existujou nějaký knížky,ale to nevím jak se jmenujou :) Takže docela dilema no :D
Jinak k nadpisu. Do teď jsem si kupovala Bravo,ale nějak mě přestalo bavit, číst ty blbý žvásty o celebritách. Tak mě napadlo,že si budu kupovat nějaký jiný,ale vůbec nevím co, napadlo mě něco jako holičí věci, ne moc celebrit, móda,kuci apod. :) Neznáte něco co by mi mohlo vyhovovat? :) Třeba co si kupujete vy? :)
A teď se konečně dostávám k blogu :) Tak co plánuji na tenhle týden? Napsat na téma týdne, ikdyž je docela blbé :D A pak také na nějaké moje téma - rozhodla jsem se že si budu zapisovat ty témata co mě napadnou a pak na ně něco napíšu, a také tenhle týden konečně plánuju napsat další díl příběhu Dvojčata :) Doufám že se mi to povede. A také plánuji nějakou recenzi na písničky nebo film, mám zatím v záloze 2 filmy :)
Teď si jdu číst, zejtra tu budu zase otravovat svýma kecama,tak se těšte :D :D
Vaše Dreamy*

Apríl

1. dubna 2011 v 19:05 | Dreamy*
Tak dneska se naposled omlouvám. Neměla jsem čas ani náladu napsat, byla jsem nemocná. Teplota,bolest hlavy a v krku + obrovská rýma :) Teď už mě bolí jen trochu hlava a rýmu mám pořád a taky zase kašel :/ Jsem se v útzerý dozvěděla,že jak jsem už dřív psala že mám ten kašel a šla jsem na ty odběry krve. Tak není přesný jestli ..to..(nebudu to tu zveřejnovat) mám a nebo jsem se stím setkala,takže moje výsledky poslali do nějaký národní laboratoře,kde to posoudí :D Přijde mi to docela vtipný,ale ten kašel teda ne.
No a co se během toho týdnu, myslím že to je týden, stalo ? To já vlastně ani nevím. V pondělí jsem byla ve škole,ale bylo mi dost blbě, potom jsem pterý,středa,čtvrtek byla doma, a dneska jsem byla ve škole. Nechápu proč mě mamka poslala do školy když je pátek, to jsem mohla doma zůstat, stejně je pátek takový nudný. Ale tak nic no. Ikdyž jsem byla 3dny doma, stejně jsem nějaká hodně unavená, nemůžu v noci vůbec spát a je to fakt hrozný :(
No a otázka pro vás, Napálili jsrte dneska někoho? :D Já jo společně s mámou :D Máma přinesla domů takové dvě sušenky. No a brácha si jednu vzal a snědl. A já s mámou jsme mu řekli že to bylo pro psa. On tomu uvěřil a my na něj pak zařvali "Apríl" :D :D Byla to sranda a hlavně jak se tvářil. No a teď musím jít. Jdu koukat na Ulici. Zejtra písnu ;)

Blbý sebevědomí!

16. března 2011 v 18:44 | Dreamy*

Ahoj

Nebudu se omlouvat za to,že jsem neměla čas :) To bych se prostě omlouvala pořád.
Rozhodla jsem se,že na počítač budu chodit jen večer a to kvůli blogu a jedné stránce. Protože nechci celý den trávit u pc,tak budu chodit ven,dělat si povinnosti do školy a od 7 nebo 8 budu na pc nejvíc 2 hodiny!! Takže to tu musím ještě více omezit. Každý den přidám maximálně 2-3 články,ale nespilibuju,že to bude každý den!
Další zpráva je,že jdu zítra na ty testy o kterých jsem vám psala kvůli té nemoci!! :( Nechce s emi tam a už vím,že mi bude zase ceůý den špatně :(
A ted už k napisu: Poslední dobou mám málé sebevědomí a nevím jak ho zvýšit :( Pořád se stresuju,myslím si, že nějaký test nikdy nenapíšu,že všechno zkazím :( Je to strašný pocit. Děje se to od té doby co jsme měli na Češtinu výklad a já ho úplně po*rala,protože jsem si nemohla vzpomenout na jedno blbý slovo :( No tak dneska se to stalo taky,chtěla jsem se tomu vyvarovat, protože jsme se měli naučit recitovat Máj. Já ho umím, a to fakt hodně. Ted přijdu před tabuli a začnu. A jedno slovo mi vypadlo a pořád sjem to pletla, tak mi učitelka řekla ať si to jdu zopakovat,a řeknu jí to znova. Byla jsem na sebe tak naštvaná a strašně mě mrzelo to,že se to naučím a pak úplně pohořím :( Chtělo se mi z toho hodně brečet :( Komu by se taky nechtělo :( Závidím těm co sebevědomí mají, aspoň trochu :( Třeba před 2 týdny by se mi to nestalo, ale od té doby co jsme měli ten výklad mám pořád trému a myslím si,že zase pohořím. Ikdyž se hodně přesvědčuju,že to zvládnu prostě to nejde :(
Zítra nejspíš napíšu článek na téma týdne a taky recenzi na nějaký film :)
Tak jo já jdu koukat na Ulici, pááá

Vaše Dreamy*

Jedu pryč...

12. března 2011 v 8:27 | Dreamy

Jedu pryč, ale jen na dnešek :)

Vrátím se asi v 6 hodin, jo a promiňte, nic jsem nepřednastavila
Ještě dneska teda něco přidám

Docela blbá zpráva..

10. března 2011 v 18:38 | Dreamy*

Ahoj

Ahoj, neojte se nadpisu. Není to nijaká blbá zpráva pro vás, ale spíš pro mě. No týká se to mého zdravotního stavu. Nechci to tu nějak rozepisovat, ale tak prostě už od listopadu kašlu, při týdny to bylo nejhorší, dostávala jsem prášky antibiotika a teď v lednu mě poslala na alerologii a ta mě poslala na krev, no a už je 2 týdny od nabírání té krve,takže přišli výsledky, asi dneska. No a tam mi zjistili,že nemám žádnou alergii,ale něco jinýho co vám nemůžu napsat. nNo takže jdu přiští týdne zase na nějaké odebírání krve a pak se to definitivně potvrdí :( No byl pro mě veliký šok!
Už to nebudu řešit. Dneska ve škole to byla pohoda, měli jsme 6 hodin :) Jako (skoro) každý den :) Učitelka z přírodáku nám zadala projekt z nějakých biomů světa, a má to být na A2!! No to si pěkně máknu. Ale v 9 budeme dělat na A1 :) Budu to dělat teď o víkendu. Teda spíš asi zítra. Protože na 70% jedu v sobotu k babičce - autem!! Máme ho půjčený od dědi. Vlastní totiž nemáme :( Taková škoda. A vrátím se v sobotu večer, takže to tu asi moc nebudu. Ale nějaký článek přednastavím :)
No, nějak nemám co psát :) Jo ohledně toho designu, tohle je konečná verze :D Konečně co?! Ten tu bude asi tak 2-3 týdny a pak zase nový. Ten růžovo-fialový nepočítám, ten nezveřejním ani v seznamu layoutů blogu :)
No tak já jdu koukat na Ulici. Zítra jsem tu jako na koni :)

Den Blbec, ospalý den...

9. března 2011 v 7:00 | Dreamy*

Ahoj.

Omlouvám se že jsem nenapsala, ale neměla jsem fakt čas. V pondělí jsem byla ve škole do 2 a potom jsem jela na Zumbu :) No a vrátila jsem se asi v půl 6. Byla jsem tak unavená,že jsem se vykoupala a najedla a lehla jsem si k televizi :) Ale teď k tomu Den Blbec - bylo to pondělí. Takže ve škole na češtinu jsme měli mít výklad a já ho měla!! Normálně jsem se to naučila nazpaměť a teď přijdu k tabuli a začnu říkat. Jenomže ta učitelka na mě koukala ják na debila,tak jsem se musela kouknout do papíru,protože jsem to prsotě zapomněla. Tak jsem teda zpanikařila a řikala samé blbosti. Já tu učitelku tak nesnáším, ona na mě kouká jak na debila a pěkně mě vydeptá,takže se nemůžu soustředit. Tak jsem schytala 2- no. Fakt úplná kr*va. No pak jsem celý den byla zmatená. Takže když jsem přišla domů,začala jsem se připravovat na Zumbu. Vyjdu z domu až ve15:25 a to jsem měla sraz v 15:23, takže nám s kámoškou ujela tramvaj ajá jsem si uvědomila,že nemám peněženku,tak jsem běžela zase domů,vzala peněžek a šla na tramvaj a zase nám jedna ujela :D Tak jsme na Zumbu přijeli o pár minut pozdě :D Fakt jako den Blbec :D
A úterý byl hodně ospalý den, je to taky kvůli tomu,že jsem 1.dvě hodiny koukali na nudnej film a u toho jsem usnula :D No a pak se to vleklo celý den :D No a včera jsem nemohla přijít,protože když jsem přišla ze školy,tak jsem si udělala úkol a potom jsem se šla se psem projít asi na 1,5 s mamkou a bráchou. No a pak jsem dodělávala ještě úkol a dělala jsem si referát na fyziku z nějakýho Millikena :D Nůůůda
Dneska na 100% něco přidám,protože se mi chce. No a dneska nic nemám a ven asi nepůjdu,protože posledních pár dnů chodim pořád :D Tak můžu projednou zůstat doma ne :D

Tak jo já jdu se připravovat do školy, pááá

 
 

Reklama